Przychodnia Rumia Janowo

Gabinety i przychodnie
Dane adresowe:
ul. Katowicka
84-230 Rumia
Dane kontaktowe:
tel.: 058671-72-10
Dostępne specjalizacje: homeopata , pediatra
Duża mapa
Dodaj do schowka
Zarządzaj wizytowką!
 

Do placówki zapraszają:

pediatra, homeopata
godziny przyjęć:
Zadzwoń
 
 
 
Pecura-Wolska
homeopata, pediatra
Rumia
Gdzie przyjmuję:
Przychodnia Rumia Janowo
 
Prywatny Gabinet Pediatryczny lek. med. Bożena Czepułkowska
Dane teleadresowe:
Jana III Sobieskiego 10a
84-230 Rumia
tel. 602 75 90 52
Dostępne specjalizacje:
pediatra
 
Prywatny Gabinet Pediatryczny i Medycyny Rodzinnej lek. med. Jolanta Wolska
Dane teleadresowe:
Katowicka 16
84-230 Rumia
tel. 697 01 03 10
Dostępne specjalizacje:
pediatra
 
 
 • 8 korzyści zdrowotnych płynących z uprawiania seksu

  Uprawianie seksu to nie tylko rozkoszne pieszczoty i radość płynąca z intymnej relacji z partnerem. Warto wiedzieć, że seks niesie ze sobą szereg innych profitów, które w pozytywny sposób wpływają na nasze zdrowie. Przedstawiamy listę zaskakujących korzyści, które płyną z uprawiania seksu.
  Do schowka
  Czytaj więcej
 • 6 powodów, dla których powinieneś rzucić palenie

  ... nigdy nie jest za późno na rzucenie palenia. Ostatnie badania dowodzą, że kobiety, które rzucą palenie przed 30. rokiem życia mogą niemal w zupełności uniknąć przedwczesnej śmierci na skutek chorób związanych z uzależnieniem od papierosów ...
  Do schowka
  Czytaj więcej
 • 7 naturalnych metod walki z depresją

  Zaburzenia depresyjne w stopniu lekkim, przy odrobinie zaangażowania można zwalczać samodzielnie (oczywiście w oparciu o konsultację lekarza specjalisty). Przedstawiamy 8 naturalnych sposobów na pokonanie depresji.
  Do schowka
  Czytaj więcej
 • 10 postaci fobii

   
  Lęki mogą przybierać różną postać. Dla lepszego zaznajomienia z tematem prezentujemy 10 postaci fobii.
  Do schowka
  Czytaj więcej
 • 8 domowych czynników prowokujących objawy ADHD

  Niebezpieczeństwo związane z wystąpieniem zespołu ADHD może być wynikiem styczności z czynnikami na pozór bezpiecznymi, a wręcz stworzonymi z myślą o dzieciach, takimi jak: kosmetyki dla niemowląt, zabawki czy określone rodzaje posiłków.
  Do schowka
  Czytaj więcej
 • 7 sposobów na uniknięcie bólu głowy

  Zamiast przyjmować środki przeciwbólowe można samodzielnie spróbować uniknąć bólu głowy. Oto 7 sposobów na zmniejszenie ryzyka wystąpienie dokuczliwego bólu głowy.
  Do schowka
  Czytaj więcej
 • 9 prostych sposobów na walkę ze stresem

  Nauka radzenia sobie ze stresem może uczynić nasze życie zdrowszym i przyjemniejszym. Oto 10 sposobów na zmniejszenie stresu
  Do schowka
  Czytaj więcej
 • 9 produktów, które wspomagają odchudzanie

  Jeśli naprawdę chcesz schudnąć, mamy dla ciebie listę 9 produktów, które wspomagają spalanie tłuszczu. To wartościowe, sycące i smaczne jedzenie skutecznie wspomagające walkę z nadwagą i otyłością.

  Do schowka
  Czytaj więcej
 • Depilacja laserowa

  Depilacja laserowa jest zabiegiem polegającym na usuwaniu niechcianego owłosienia ze wszystkich części ciała, z wykorzystaniem wiązki laserowej. To bezinwazyjna i w zupełności bezpieczna metoda, umożliwiająca trwałe zniszczenie cebulki włosa.

  Do schowka
  Czytaj więcej
 • Anoreksja

  Anoreksja, czyli jadłowstręt psychiczny, to rodzaj zaburzenia odżywiania, objawiający się strachem przed przybraniem na wadze.  

  Stałe ograniczanie ilości i wielkości porcji jedzenia prowadzi do niebezpiecznego spadku masy ciała.

  Do schowka
  Czytaj więcej
 • Artroskopia

  Artroskopia jest zabiegiem operacyjnym polegającym na wykonaniu niewielkiego nacięcia w okolicy stawu i wprowadzeniu w jego obręb specjalistycznego urządzenia (artroskopu). Wziernikowanie wnętrza stawu sprowadzające się do oceny stanu więzadeł, błony maziowej, łąkotek, mięśni i chrząstek stawowych określane jest artroskopią diagnostyczną. Po jej przeprowadzeniu możliwe jest wykonanie artroskopii operacyjnej (inaczej terapeutycznej) umożliwiającej redukcję wykrytych, patologicznych zmian.

  Do schowka
  Czytaj więcej
 • Wybielanie zębów

  Zabieg wybielania zębów można wykonać w natychmiastowy sposób metodą gabinetową, przy użyciu lampy wybielającej lub z zastosowaniem niezwykle efektywnej techniki szyny nakładkowej (stosowanej na noc). Profesjonalne wybielanie zębów przeprowadzane pod okiem specjalisty w dziedzinie stomatologii nie powoduje żadnych zmian chemicznych w strukturze zęba, nie prowokuje stanu zapalnego miazgi zębowej oraz nie osłabia odporności na próchnicę. 

  Do schowka
  Czytaj więcej
 


Copyright by Kurujsie.pl 2011-2014
 

Zobacz także

homeopata Rumia     pediatra Rumia     Gabinety i przychodnie Rumia     Gabinety i przychodnie Rumia     Laboratoria Rumia     Gabinety rehabilitacyjne Rumia     Zakłady pogrzebowe Rumia     Żłobki Rumia     Centra medyczne Rumia     Gabinety stomatologiczne Rumia     Medycyna naturalna i niekonwencjonalna Rumia     Gabinety masażu rehabilitacyjnego Rumia     Sanatoria Rumia     Gabinety i przychodnie Białystok     Gabinety i przychodnie Białystok     Gabinety i przychodnie Bielsko-Biała     Gabinety i przychodnie Bielsko-Biała     Gabinety i przychodnie Bydgoszcz     Gabinety i przychodnie Bydgoszcz     Gabinety i przychodnie Częstochowa     Gabinety i przychodnie Częstochowa     Gabinety i przychodnie Gdańsk     Gabinety i przychodnie Gdańsk     Gabinety i przychodnie Gdynia     Gabinety i przychodnie Gdynia     Gabinety i przychodnie Gorzów Wielkopolski     Gabinety i przychodnie Gorzów Wielkopolski     Gabinety i przychodnie Kalisz     Gabinety i przychodnie Kalisz     Gabinety i przychodnie Katowice     Gabinety i przychodnie Katowice     Gabinety i przychodnie Kielce     Gabinety i przychodnie Kielce     Gabinety i przychodnie Kraków     Gabinety i przychodnie Lublin     Gabinety i przychodnie Lublin     Gabinety i przychodnie Łódź     Gabinety i przychodnie Łódź     Gabinety i przychodnie Olsztyn     Gabinety i przychodnie Olsztyn     Gabinety i przychodnie Opole     Gabinety i przychodnie Opole     Gabinety i przychodnie Poznań     Gabinety i przychodnie Poznań     Gabinety i przychodnie Radom     Gabinety i przychodnie Radom     Gabinety i przychodnie Rzeszów     Gabinety i przychodnie Rzeszów     Gabinety i przychodnie Sosnowiec     Gabinety i przychodnie Sosnowiec     Gabinety i przychodnie Szczecin     Gabinety i przychodnie Szczecin     Gabinety i przychodnie Toruń     Gabinety i przychodnie Toruń     Gabinety i przychodnie Warszawa     Gabinety i przychodnie Wrocław     Gabinety i przychodnie Wrocław     Gabinety i przychodnie Zielona Góra     Gabinety i przychodnie Zielona Góra